The Apocalypse Blues Revue wyda płytę w sierpniu

Poznaliśmy szczegóły premiery debiutanckiego albumu grupy The Apocalypse Blues Revue, w której udzielają się Tony Rombola i Shannon Larkin. Skład uzupełniają wokalista Ray „Rafer John” Cerbone i basista Brian Carpenter. Płyta ukaże się 26 sierpnia 2016 r. nakładem wytwórni Mascot Label Group. Znajdzie się na niej 12 piosenek:
the apocalypse blues revue st
1. Evil Is As Evil Does
2. Junkie Hell
3. Devil Plays A Strat
4. I Think Not
5. Whiskey In My Coffee
6. The Tower
7. Crossed Over
8. Blues Are Fallin’ From The Sky
9. Work In Progress
10. The Devil In Me
11. Blue Cross
12. When The Music’s Over (Bonus Track)

„Od zawsze blues grał mi w duszy.” – mówi Tony Rombola. „Wzięło się to od słuchania klasycznego rocka w stylu Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin i AC/DC. Potem dorwałem muzykę takich gości jak Stevie Ray Vaughan i Eric Gales. Zdecydowaliśmy się to wymieszać, łącząc tradycyjnego bluesa i mocniejsze elementy. To powrót do źródeł. Chciałem grać koncerty bez produkcji – tylko wzmacniacz, efekty, gitara i ja.”

„Grałem wcześniej w punkowym zespole Amen.” – mówi Shannon Larkin. „Podczas trasy dostałem ksywę Apocalypse. Przylgnęło to do mnie, mam to wytatuowane na przedramieniu. Połączyłem to z Blues Brothers, bo na końcu filmu grają jako The Blues Brothers Blues Revue. Stąd mamy The Apocalypse Blues Revue. Chciałbym żeby te piosenki zostały ludziom w głowach. Na tej płycie muzyka mówi sama za siebie „