Sully Erna zapowiada film na 20-lecie debiutu Godsmack

Sully Erna udzielił niedawno wywiadu dla iRockRadio.com, podczas którego został spytany o swoje inspiracje. Frontman Godsmack przyznał, że koncertowa płyta Rush „Exit…Stage Left” zmieniła jego życie:

„Największy wpływ na mnie jako perkusistę ma Neil Peart z Rush. On jest powodem, dla którego opuściłem szkołę, rodzinę, związki. Wszystko po to żeby ćwiczyć utwory Rush.”

Sully Erna przyznał, że miał okazję poznać Neila Pearta oraz, że perkusista Rush udzielił wywiadu na nadchodzący film podsumowujący 20 lat od wydania debiutu Godsmack:

„Spotkałem go kilka razy i zostaliśmy przyjaciółmi. Przyznam się, że od kilku ostatnich lat filmujemy rzeczy, które trafią na film dotyczący 20 lat Godsmack. Znajdą się na nim m. in. wywiady z różnymi ludźmi i Neal Peart zgodził się wziąć w tym udział. Wydaje mi się, że nagraliśmy ostatni wywiad jakiego udzielił. Ocenia on nasze perkusyjne solo, mówi o tym jak mu się podobało, zwraca też uwagę na aspekty techniczne i rozrywkowe.”

Przypominamy, że Godsmack planuje wejść do studia pod koniec 2017 roku żeby nagrać płytę, która ukaże się na początku 2018 roku w ramach świętowania 20-lecia wydania debiutanckiego albumu. Będzie to pierwszy krążek zespołu nagrany dla wytwórni BMG.