POLITYKA COOKIES

Kim jesteśmy?

Nieoficjalna strona internetowa o zespole Godsmack dostępna pod adresem https://www.godsmack.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy?

Używamy plików cookies, które analizowane są w celu identyfikacji użytkownika dla celów statystycznych – korzystamy z narzędzia Google Analytics. Z kolei jeśli zagłosujesz w ankiecie na stronie, to zapisujemy twój numer IP żeby uniemożliwić kilkukrotne głosowanie przez tę samą osobę.

Osadzona zawartość z innych stron

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się zbieranymi danymi?

Z nikim. Strona ma charakter niekomercyjny i jest prowadzona przez osobę prywatną, która jako jedyna ma dostęp do zebranych danych.

Jak długo trzymamy twoje dane?

Zebrane dane nie mają terminu wygaśnięcia z uwagi na prowadzone archiwum statystyk oraz ankiet.

Jakie masz prawa?

Możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Kontakt: admin małpka godsmack.pl