Nowa strona na 10 lecie Godsmack.pl

Trudno w to uwierzyć, ale jesienią tego roku minęło 10 lat od powstania strony! Biorąc pod uwagę, że od oficjalnego debiutu Godsmack minęło niewiele więcej czasu, to sam jestem pod wrażeniem ;))))) Przez te wszystkie lata wygląd witryny zmieniał się wielokrotnie. Poprzednia wersja (pomijając drobne modyfikacje) miała swoją premierę dokładnie 5 lat temu…

Nigdy się nie spodziewałem, że po tak długim czasie mój zapał nie zmaleje. Z pewnością przełomowy moment nastąpił kiedy zrezygnowałem z prowadzenia stron innych kapel i skupiłem się tylko na Godsmack. Były lepsze i gorsze lata, inne witryny powstawały i znikały, ale moja strona pod różnymi adresami cały czas trwała w zakamarkach internetu. W tym roku z pewnością się odrodziła – chłopaki wydali nową płytę, Sully swoją solową i po prostu było o czym pisać. We mnie wstąpiły nowe siły, teraz jest więcej do poczytania o zespole i jego członkach. Od roku strona istnieje pod ładnym adresem godsmack.pl, nie korzystam już z darmowych serwerów. Jedyne co się nie zmieniło to moje nastawienie – nigdy na tym nie zarabiałem, od zawsze traktowałem jako hobby. Przede wszystkim sam jestem fanem Godsmack i mam sporą satysfakcję, że to dzięki mnie sporo ludzi jest na bieżąco z zespołem.

Z tego miejsca chciałbym podziękować gorąco forumowiczom (daliście mi motywację żeby zrobić nowy szablon!) i regularnie odwiedzającym stronę – tak, to dzięki Wam godsmack.pl istnieje i mam zamiar prowadzić ten bajzel przez następne 10 lat i dłużej ;)

P.S. zapraszam również na wizytówkę Godsmack.pl na facebooku