Harmonogram filmików i wiadomość od Sully’ego

Filmiki ze studia mają się pojawiać co piątek o godzinie 20 czasu wschodniego (1 w nocy z piątku na sobotę naszego czasu) na stronie rockpit.com/godsmack, niestety mimo zapewnień drugi materiał jeszcze się nie pojawił. Planowanych jest 15 odcinków, ostatni ma mieć premierę 23 kwietnia. Czyżby 26 kwietnia premiera płyty? Kwietniowa data jest niemal pewna, o czym zapewnia Sully w liście do fanów, który pojawił się poprzez biuletyn na jego profilu myspace. Na sam koniec Sully zdradził pomyłkowo tyuł jednej z piosenek zamiast tytułu płyty? Poniżej treść listu:

Cześć wszystkim!
Nowy Smack jest gotowy i jest zajebisty!
Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z tego co nam wyszło i wygląda na to, że wydamy płytę w kwietniu. Gdybym miał opisać ją w trzech słowach, byłyby to: MOCNA, SUROWA i AGRESYWNA. Żadnych ballad tym razem, wybaczcie dziewczyny. Czas założyć glany i przygotować się na porządne skopanie dupska!

W tej chwili zamierzam przeznaczyć trochę czasu na wypoczynek i wakacje, zanim wyjedziemy w trasę w maju. Przy tej płycie było sporo pracy, ale czuję że jej wynikiem będzie najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Mam nadzieję, że ją polubicie. Wydaje się, że właśnie to jest prawdziwa esencja Godsmack, której fani oczekują. Więc macie to!

Również w tym roku wyjdzie moja solowa płyta. Wygląda na to, że CD pojawi się w sierpniu. Ta płyta to do tej pory kawałek najlepszej muzyki jaką w życiu napisałem i naprawdę nie mogę się doczekać aż to usłyszycie. Również nie mogę się doczekać by przedstawić wam Lisę Guyer (moja wokalistka na płycie). Dziewczyny, pokochacie jej głos. Jest wspaniały! Włożyłem w tą płytę wszystkie moje umiejętności i jest ona naprawdę ponadczasowa. Piękne dzieło sztuki. Jest to coś zupełnie innego niż robi Godsmack, niemniej jednak bardzo piękna płyta. Więc jeśli nie jesteście w nastroju by grzać samochodem 160 km/h, będziecie chcieli ją włączyć by się wyciszyć i cieszyć winem przy świecach. Bawcie się dobrze!

Dam wam znać gdy będziemy bliżej daty wydania. Ale teraz już wiem, że pierwszy singiel będzie nosił tytuł „The Departed” i ukaże się w marcu przy okazji filmu „Solomon Kane”.

Następnie ukaże się piosenka o tytule „Sinner’s Prayer”, która będzie dołączona do nowego filmu Sylvestra Stallone „The Expendibles”. Wierzę że ten singiel pojawi się w stacjach radiowych w lipcu wraz z premierą filmu i moje solowej płyty.

To wszystko na dziś. Czas na odrobinę spokoju i relaksu przez miesiąc.

Kocham was ludzie i jestem podekscytowany tym, że zobaczę was na trasie tego lata. Bądźcie zdrowi i bezpieczni.

Kończąc, sprawdźcie www.rockpit.com dla materiałów making of naszej nowej płyty „The Oracle”.

Ci Vediamo Presto!! Ciao,
(z włoskiego: Do zobaczenia wkrótce! Pa)
Sully Erna